konsultacje psychologiczne

Każdy może korzystać z konsultacji psychologicznych

Bardzo długo zastanawiałem się nad swoją przyszłością. W szkole średniej przyszedł czas na dokonanie kolejnych życiowych wyborów. Miałem nadzieję, że uda mi się wszystko ze sobą pogodzić. Moje zainteresowania nigdy nie były jednoznaczne i musiałem się jakoś dostosować do ówczesnego rynku.

Konsultacje psychologiczne dla weteranów wojennych

konsultacje psychologiczne Wtedy postanowiłem, że zostanę psychologiem. Na studiach czekało mnie bardzo dużo pracy. Moja uczelnia w Krakowie należała do bardzo wymagających placówek i musiałem się wziąć w garść. Wkrótce dowiedziałem się o wielu rzeczach jakie miały mnie spotkać. Leczenie nerwicy i innych chorób było dla mnie codziennością. Najbardziej obawiałem się pracy z młodymi dziećmi dlatego często unikałem takiej tematyki. Zawsze wyobrażałem sobie, że będę pomagał weteranom wojennym. Po ukończeniu swojej edukacji stwierdziłem, że zostanę w Krakowie. Tam miałem wielkie możliwości. Wkrótce znalazłem tam dobre zatrudnienie. Pewna klinika szukała specjalisty. Ona głównie prowadziła leczenie depresji. Na rozmowie kwalifikacyjnej zapytano mnie jakie mam plany na przyszłość. Tak naprawdę stale chciałem się rozwijać. Po kilku miesiącach na tym stanowisku wiem, że bardzo dobrze trafiłem. Wykonuję liczne konsultacje psychologiczne i pomagam ludziom, którzy potrzebują pomocy.

Utrata pracy, śmierć bliskiej osoby czy rozstanie może wywołać traumę na całe życie. Należy wtedy reagować w ściśle określony sposób. Ja swoją postawą zachęcam pacjentów do spożywania leków. Zależy mi na ich zdrowiu i wiem, że nie które sytuacje mogą przerosnąć człowieka.