Jak odnaleźć swój styl?

Ze względu na budowę domu przy której starałam się pomagać, jak tylko mogłam ostatnich kilka lat spędziłam w zasadzie chodząc tylko w dresach. Przyzwyczaiłam się do nich i pokochałam je, jednak chciałam odzyskać swój styl, który niegdyś posiadałam. Powrót do starego stylu nie przychodził mi jednak z łatwością dlatego postanowiłam sięgnąć po pomoc w tym temacie.

Porady osobistej stylistki

osobista stylistka warszawaJuż za czasów nastoletnich styl rockowy bardzo do mnie przemawiał. Jako młoda kobieta uwielbiałam chodzić w skórzanych kurtkach, glanach, luźnych tshirtach i potarganych spodniach. Na przestrzeni ostatnich lat, gdy pomagałam rodzicom budować dom musiałam zrezygnować z tych ubrań na rzecz dresów, a teraz czuję się już bardziej kobieco, aby powrócić w stu procentach do dawnego stylu, jednak wciąż bardzo mi się on podoba. Dlatego też pomyślałam, że świetną opcją może okazać się osobista stylistka Warszawa to miasto w którym bez problemu znajdziemy taką usługę. Korzystają z niej obecnie nie tylko gwiazdy show biznesu, ale coraz częściej ludzie, jakich mijamy na ulicy, a nawet nastolatki! Podjęcie współpracy ze stylistką okazało się rewelacyjnym pomysłem. Po objaśnieniu tego z czym mam największy problem wybrałyśmy się razem na zakupy w celu odmienienia mojej garderoby. Zarówno podczas samych zakupów jak i później uzyskałam mnóstwo cennych rad odnoszących się do łączenia ze sobą poszczególnych ubrań, a także dopasowywania ich względem mojej figury tak, aby podkreślały jej walory i ukrywały to za czym nie przepadam.

Dzięki skorzystaniu z usług stylisty wkręciłam się ponownie w ten świat nie mając już obecnie najmniejszych problemów z dopasowaniem ubrań do siebie. Nauczyłam się wielu rzeczy do których wcześniej nie miałam w ogóle zmysłu, jak na przykład połączenie zadziornego stylu ubioru z elegancją. Szczególnie to dużo mi dało ponieważ teraz potrafię ubrać się do pracy stosownie, aczkolwiek z podkreśleniem tego, co lubię.