http://www.sklep.kaja.com.pl/lampy-podlogowe-c-1_23.html

Instalując oświetlenie ogrodowe

Ogród kojarzy się przede wszystkim z pięknem, spokojem, harmonią i odpoczynkiem. Projektują go –  pragniemy, by wyglądał okazale i przyciągał uwagę. Chcemy przyjemnie spędzać w nim czas. Ma być naszym azylem, miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Miejscem do czytania książek, obserwowania gwiazd, zabawy z pieskiem. Tworzymy oczka wodne, komponujemy dobór odpowiednich kwiatów. Natomiast aby nasz ogród marzeń nabrał prawdziwej magii

http://www.sklep.kaja.com.pl/lampy-podlogowe-c-1_23.html
Źródło: http://www.sklep.kaja.com.pl/lampy-podlogowe-c-1_23.html

warto zainwestować w odpowiednio zaprojektowane i rozmieszczone oświetlenie ogrodowe. Zabawa światłem w ogrodzie jest sprawą niesamowicie istotną, o której niestety wielu zapomina. Skupiamy się nad kształtem, rodzajem drzewek, krzewów, ozdób i innych elementów dekoracyjnych. Wszystko dopracowujemy do perfekcji i wszystko jest naprawdę piękne. Tylko co z tego, jeżeli po zmroku wszystko zasypia? Noc przyćmiewa pracę i wysiłek włożony w wygląd ogrodu. Należy temu bezapelacyjnie zapobiec. Na szczęście jest obecnie szeroki wybór jeżeli chodzi o lampy ogrodowe. Możemy je zawiesić, wbić w ziemię, jak również przymocować do różnych elementów w całym ogrodzie, czy nawet zanurzyć w oczku wodnym. Nadajemy życia i magicznej aury w jednym. Zapada zmrok, a nasz ogród wciąż żyje. Powiem więcej…. Ożywia na nowo. W dzień jest spokojny, delikatny, stonowany, zaś po zmroku – ukazuje swój charakter. Przysłowiowy pazur. Ludzie idący ulicą oglądają się za nim, przystawają na moment, by nacieszyć oczy. Piękno jest czymś za czym podążamy, czego poszukujemy. Inspiruje nas i dodaje energii. W pięknym miejscu chce się przebywać, spędzać czas. Manipulując światłem przy ogrodowych reflektorach uzyskujemy efekt inny. Trudno o to, by w dwóch nawet pozornie takich samych ogrodach – światło padało jednakowo. To jest właśnie ta wyjątkowość w której naprawdę bez przeszkód można odnaleźć poszukiwany azyl i ostoję dla myśli. Po czasie spędzonym w ogrodowym zaciszu o magicznej aurze nagle wszystkie problemy wydają się nieco mniejsze, a rozwiązania bardziej logiczne i oczywiste. Organizm staje się jakby żywszy..