Innowacyjne radia do łazienek pod zabudowę

Ostatnio zrobiliśmy generalny remont łazienki. Wymieniliśmy umywalkę, kupiliśmy nowy prysznic oraz wannę. Oboje z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Dobre kilka lat zbieraliśmy się z tą wymianą, bo zawsze brakowało a to czasu, a to pieniędzy. Teraz, kiedy w końcu udało nam się troszkę odłożyć zrobiliśmy w końcu tak, jak zawsze marzyliśmy. Ja jestem zadowolony w stu procentach, ale żona wpadła na jeszcze jeden pomysł.

Łazienkowe radio do zabudowy

radio łazienkowe do zabudowyJako że żona jest teraz na urlopie macierzyńskim to ma dużo czasu, który spędza na szukaniu różnych nowości. Projekt łazienki też sama znalazła, a później patrząc na internetowe zdjęcia wyszukiwała sklepów łazienkowych z identyczną wanną czy prysznicem. Teraz, kiedy wszystko co chcieliśmy już kupiliśmy, wpadła na pomysł, by kupić radio łazienkowe do zabudowy. Przyznam, że pomysłem mnie bardzo zaskoczyła. Z początku nie byłem przekonany, bo po co nam w łazience radio. Ale żona uświadomiła mi, że bez telefonu nie ruszam się do łazienki. Nawet w wannie potrafię włączać muzykę czy podcast. Czasami żona ostrzega mnie, że kiedyś wpadnie mi ten telefon do wody i będę miał nauczkę. Przyznałem jej rację. Kiedy pokazała mi oferty dostępne na rynku zacząłem się wgłębiać w temat radio do łazienek. Oprócz klasycznego radio, większość z nich ma wbudowany Bluetooth, dzięki czemu można włączyć muzykę z telefonu.

Ofert na rynku jest sporo, cenowo również można wybrać takie, na jakie akurat nam budżet pozwoli. Są takie stacjonarne oraz do zabudowy. W naszym przypadku przystaliśmy na te w zabudowie. Stwierdziliśmy, że jeśli już coś kupujemy to te najlepszej jakości. Nie zawiedliśmy się. Radio jest fantastyczne, dzięki niemu zarówno ja jak i żona dużo milej spędzamy czas w łazience.