Grzejniki płaskie mogą być ozdobą dla wnętrz

Do ogrzewania pomieszczeń w domu i mieszkaniu służą grzejniki. Ich zasada działania nie zmienia się od lat. Na przełomie dekad zmienił się jednak ich wygląd i to nie do poznania. Starych grzejników żebrowych z żeliwa praktycznie już się nie stosuje. Choć były one bardzo wydajne to dzisiaj nie pasują już do wystroju domowych wnętrz. Idealnie pasują za to nowoczesne grzejniki płaskie.

Płaski grzejnik wygląda jak dekoracja

grzejniki płaskie stelradPołączenie wydajności cieplnej z jakością wykonania oraz pięknym designem to efekt, jaki udało się uzyskać niewielu producentom elementów grzewczych. Grzejniki płaskie nazywane są również panelowymi, bo swoim wyglądem przypominają właśnie panel. Grzejniki płaskie stelrad wyglądają jak umieszczona na ścianie dekoracja. Technologia wykonania takich grzejników oraz specjalne ich lakierowanie jest gwarancją trwałości ich wyglądu na wiele długich lat. Grzejniki płaskie są również bardzo wydajne, jeśli chodzi o ogrzewanie pomieszczeń. Nawet w dużym pomieszczeniu w zupełności wystarczy jeden panel grzewczy. Dobór rozmiaru i wydajności grzejników można powierzyć doradcom, którzy zajmują się sprzedażą takich grzejników. Warto też zwrócić uwagę na grzejniki płaskie kolorowe. Na życzenie klienta producenci takich grzejników przygotują dowolną wersję kolorystyczną. Dzięki odpowiedniej kolorystyce panel grzewczy może się doskonale komponować z wystrojem wnętrza, w którym będzie zamontowany.

Płaskie grzejniki są dzisiaj zdecydowanie najpopularniejsze. Wyglądają bardzo elegancko i świetnie komponują się z nowoczesnym wnętrzem. Mają też dużą wydajność grzewczą oraz wysoką trwałość. Grzejniki płaskie wyglądają niczym dekoracja, dlatego niezmienność ich wyglądu na przełomie lat jest bardzo ważna. Grzejniki łatwo się czyści, ze względu na idealnie płaską powierzchnię.