Gdy teściowa sugeruje redukcję tkanki tłuszczowej…

Jestem osobą puszystą. Wynika to nie z tego, że objadam się tłuszczami i słodyczami, ale z tego, że po prostu choruje na cukrzycę. Moja teściowa jest moim przeciwieństwem. Jest szczupła i zgrabna. Dość często wytyka mi to, ażebym coś ze sobą zrobiła, a najlepiej to zapisała się na zabieg redukcji tkanki tłuszczowej.

Czy warto skorzystać z redukcji tkanki tłuszczowej?

redukcja tkanki tłuszczowej KrakówStosuję dietę i staram się ćwiczyć kiedy tylko mogę, bo tak naprawdę wcale nie chcę być puszysta. Myślałam już poważnie o tym, aby zapisać się na zabieg redukcji tkanki tłuszczowej do dobrego gabinetu kosmetycznego. Była to dla mnie nowość, która mogła przyczynić się do poprawy wyglądu. Redukcja tkanki tłuszczowej to skuteczny sposób na pozbycie się kilogramów, a przede wszystkim cellulitu. To, co mi proponuje teściowa mogłoby pozytywnie wpłynąć mimo wszystko na moje zdrowie, dlatego warto, abym się nad tym zastanowiła. To, że ja ćwiczę przy cukrzycy daje znikomy efekt, dlatego wsparcie dodatkowych zabiegów jest tak bardzo ważne. Ale gdzie można zrobić zabieg, jakim jest redukcja tkanki tłuszczowej Kraków proponuje kilka takich miejsc. Mogę się więc w dowolnym momencie na niego zapisać. Mogłabym w końcu wydać pieniądze na coś pożytecznego, bo przecież zabieg redukcji tkanki tłuszczowej, to nie tylko sposób na poprawę wyglądu, ale i również na poprawę zdrowia. Nie wystarczy to, że ćwiczę i mam dietę.

Trochę boję się tego zabiegu, ale jednocześnie nie mogę się go doczekać, ponieważ chciałabym mimo wszystko o wiele lepiej wyglądać. Być smuklejsza i szczuplejsza. Byłabym wtedy o wiele bardziej atrakcyjna dla mojego męża. Bez tkanki tłuszczowej wyglądałabym wspaniale. Mąż przestałby nawet się oglądać za innymi kobietami, a teściowa dałaby mi w końcu święty spokój, dlatego idę na zabieg z ogromną nadzieją na lepsze jutro.