fotograf ślubny

Foto album ze ślubu

Każda Para Młoda powinna mieć jakąś pamiątkę ze swojego ślubu. Między innymi dlatego też goście przynoszą prezenty i dlatego też na ślubach i weselach robi się duże ilości zdjęć. Można śmiało powiedzieć, że ślub bez fotografa będzie niezbyt dobrym pomysłem, bo tylko profesjonalista może zrobić dobre zdjęcia ślubne w kościele czy w tańcu. Teraz mamy dostęp do różnych nowoczesnych technologii dzięki którym fotografie mogą mieć różny wymiar. Nawet jeżeli pstrykamy fotki w pełnym kolorze, to możemy je przerobić naz zdjęcia w sepii lub na zdjęcia czarno- białe. Wszystko jest kwestią umiejętności.

 

Fotograf ślubny jest odpowiedzialny za uwiecznienie najważniejszego dnia w życiu


I tak na przykład jeżeli mamy sporo różnych zdjęć ze ślubu, to warto by się zastanowić co można z nimi zrobić. Oczywiście w ramach pamiątki przydałaby nam się duża, wywołana fotografia ślubna, którą będziemy mogli oprawić w ramki i postawić na komodzie w sypialni. Pozostaje jednak pytanie co zrobić z resztą zdjęć. Zostawić je na jakimś nośniku pamięci, wywołać i włożyć do albumu, czy może zamówić nowoczesną foto książkę? Każdy z tych pomysłów jest dobry, a nasz fotograf ślubny na pewno pomoże nam podjąć dobrą decyzję. Niemniej jednak naprawdę fajną opcją będzie foto album wydrukowany w formie książki.

fotograf ślubnyDzięki niemu wszystkie zdjęcia będą w jednym miejscu, a jeszcze do tego będą miały inny niż klasyczny wymiar. Taka foto książka cieszy się naprawdę dużą popularnością i można ją zamówić na kilka sposobów. Jeżeli nie mamy doświadczenia i nie wiemy jak zaprojektować ten album, to studio, które robiło nam zdjęcia ślubne z pewnością nam pomoże. Naszym zadaniem będzie tylko wybranie konkretnych fotek. Co bardzo ciekawe, taka książka to nie tylko zdjęcia. Możemy dodawać własne komentarze, zabawne podpisy czy daty. Wszystko te będzie miało osobisty wymiar. Logicznym jest, że w miarę upływu lat nasza pamięć dotycząca własnego ślubu nie będzie tak ostra, a foto album szybko przywoła wszystkie wspomnienia.

Jeżeli mamy komputer z dostępem do internetu, to własnoręcznie możemy ściągnąć specjalne oprogramowanie, które pomoże nam zrobić foto książkę. Naprawdę nie jest to zbyt trudne zadanie.