Do czego używam papieru brokatowego?

Bardzo lubię rysować, ale niestety nie mam do tego zbyt dużego talentu. W żaden sposób nie przeszkadza mi to jednak by zajmować się kreatywnymi projektami. Bardzo lubię pisać listy i je ozdabiać oraz tworzyć różnego rodzaju projekty diy. Moim ostatnim odkryciem są brokatowe papiery oraz taśmy washi. Używam ich do wielu projektów.

Brokat pasuje do różnych kreatywnych projektów

papier brokatowyTen, kto lubi kreatywne pracę wie, że najlepiej mieć w swojej kolekcji różne media plastyczne. Ja ostatnio pokochałam papier brokatowy, którego używam zarówno do kreatywnych prac plastycznych, ale też ozdabiam nim np. pudełka na prezenty. Ostatnio przy użyciu papieru brokatowego, w kolorach czerwonym i zielonym, wykonałam kartki okolicznościowe na święta. Tego typu papier można kupić w księgarniach i sklepach papierniczych (zarówno tych stacjonarnych jak i internetowych). Oczywiście w internecie jest taniej, ale ja bardzo lubię przed kupnem zobaczyć na żywo papier i sprawdzić czy papier rzeczywiście jest bardzo brokatowy i ładnie się świeci. Producenci oferują papier w różnych rozmiarach, ale można też oczywiście kupić papier o dużym formacie, a następnie przycinać go do swoich potrzeb. Moim ulubionym kolorem tego papieru jest zdecydowanie wrzosowy, który jest jednocześnie efektowny, ale i dość delikatny, więc można łączyć go z innymi ozdobami np. różnego rodzaju uroczymi naklejkami.

Bardzo cieszę się, że w ostatnim czasie pojawia się na rynku tak wiele nowości papierniczych. Uwielbiam korzystać z papierów brokatowych, ponieważ wyglądają one bardzo efektownie, a jednocześnie nie jest to drogi artykuł papierniczy. Papier ten sprawdza się w różnych projektach, co jest jego ogromną zaletą. Zdecydowanie polecam go każdemu kto lubi ozdabiać różne rzeczy.