czyszczenie klimatyzacji

Czyszczenie klimatyzacji samochodowej – ogłoszenie.

W ostatnim numerze „Gazety Radomskiej” na stronach poświęconych drobnym anonsom oraz obwieszczeniom, można było znaleźć ogłoszenie zatytułowane: Czyszczenie klimatyzacji samochodowej. Treść samego ogłoszenia brzmiała w sposób następujący: „Jeżeli poszukujecie Państwo niedrogiego i profesjonalnego czyszczenia klimatyzacji samochodowej, to mamy dla Państwa doskonałą ofertę.

Nasza firma „Dobra Klima” profesjonalnym czyszczeniem klimatyzacji samochodowej zajmuje się już prawie czternaście lat. W tym czasie zdobyliśmy bezcenne doświadczenie oraz znaczne grono zadowolonych klientów. Do czyszczenia klimatyzacji samochodowych firma nasza używa najnowszej generacji generatorów ozonu. Urządzenia te pozwalają na usunięcie z klimatyzacji wszelkich grzybów, pleśni, wirusów, bakterii i innych szkodliwych drobnoustrojów. Stuprocentowa skuteczność tego typu urządzeń potwierdzona został licznymi badaniami i doświadczeniami. Nasza oferta obejmuje czyszczenie klimatyzacji zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych oraz busów i autobusów. Oferujemy atrakcyjne ceny, a dla stałych klientów dogodne rabaty. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o naszych usługach, to zapraszamy na naszą stronę internetową: www.dobraklima.pl lub do odwiedzenia naszej siedziby, która znajduje się przy ulicy Kasztanowej dwadzieścia trzy A w Warszawie.

Czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach do ósmej do dwudziestej. Po uprzednim umówieniu się, przyjeżdżamy również na miejsce do klienta:.