apartament

Czas na wakacje

Zbliża się okres wakacyjny w związku z tym każdy z nas zastanawia się nad miejscem wypoczynku. Jeżeli jesteś fanem starych zabytkowych miejsc, pierwszym miastem na Twojej liście powinien być Kraków. 

Wakacje, to czas na odpoczynek, więc odpoczywajmy!

apartamentWarto przygotować się na kilka dni zwiedzania, dlatego pierwszą rzeczą jaką należy zrobić jest przejrzenie ofert proponujących tanie apartamenty na wynajem Kraków. Z racji, że na urlopie ważny jest też wypoczynek warto zatroszczyć się także o to, aby apartamenty zawierały dodatkowe atrakcje takie jak sauna, spa itp. Podróżując z dziećmi należy też zwrócić uwagę czy apartament organizuje animacje dla najmłodszych gości. W czasie gdy Twoje pociechy będą zajęte zabawą, Ty możesz wykorzystać ten czas na relaks. Ponieważ zwiedzanie zajmie nam całe dnie trzeba pomyśleć o miejscach gdzie można zatrzymać się aby coś zjeść. Najlepiej, aby były to restauracje blisko miejsc zwiedzania, ponieważ Kraków jest dużym miastem i nie warto tracić czasu na podróże z jednego końca na drugi. Na szczęści miasto oferuje wiele restauracji, w których można dobrze zjeść za przyzwoitą cenę. Po wybraniu noclegu oraz miejsca posiłków, należy przystąpić do sporządzenia listy zabytków. Będąc w Krakowie koniecznie musisz zobaczyć krakowski rynek, z którego można łatwo dotrzeć do słynnych Sukiennic, kościoła Mariackiego i wieży ratuszowej. Dodatkowo blisko rynku znajduje się wiele restauracji serwujących tradycyjne krakowskie potrawy w okazyjnej cenie.

Punktem drugim Twojej wycieczki powinien być legendarny Smok Wawelskich wraz z smoczą jamą. Gdy wybierasz się na wycieczkę z dziećmi będzie to dla nich niezapomniana atrakcja. Kraków jest jednym z miast oferujących nie tylko przeżycia kulturalne, ale także dostarcza wiele rozrywki, dlatego na pewno będą to niezapomniane wakacje.