Brat kupuje mi buty do kosza firmy

Zapisałem się na koszykówkę. Zawsze kochałem sport a gra w kosza jest moją ulubioną. Na razie nie mam odpowiedniego stroju i obuwia, ale brat powiedział, że jak będę sobie w miarę radził to kupi mi wszystko, czego będę potrzebował.

W nowym obuwiu do koszykówki mam lepsze wyniki

obuwie do koszykówki NikeBardzo się starałem i nie byłem najgorszy. Wyniki mam względne, ale mogłyby być lepsze. Jak dostanę nowe obuwie do koszykówki Nike to na pewno poprawa będzie od razu zauważalna. Brat na bieżąco przychodzi na moje treningi i zawsze mi kibicuje. Tego dnia widziałem, że jest w bardzo dobrym humorze. Po treningu powiedział, że jedziemy na zakupy i kupi mi obuwie do koszykówki Nike oraz strój. Ucieszyłem się i widziałem, że we mnie wierzy. Pojechaliśmy do firmowego salonu Nike, gdzie mają największy wybór. Brat powiedział, że sam mogę wybrać sobie takie obuwie do koszykówki Nike, które będzie mi się podobało. Wybór był ogromny i przymierzyłem chyba siedem par. W końcu trafiłem na takie buty, które najbardziej mi pasowały i były wygodne. Wiedziałem, że w takich butach będę jeszcze lepszy. Niebawem trener będzie wybierał skład do drużyny, która ma wziąć udział w zawodach. Liczę, że będę miał szansę się dostać. Kupiliśmy jeszcze fajne spodenki i koszulkę. W nich na pewno teraz będzie mi się grało o wiele lepiej. Teraz w czwartek jak brat przyjdzie na trening to na pewno od razu zauważy różnicę. Jestem dość podekscytowany i już nie mogę się doczekać kolejnego treningu. Brat jest ciekawy jak sobie poradzę.

Od razu różnica była zauważalna. Nawet mój brat był zachwycony moją kondycją. Powiedziałem mu, że to zasługa nowego obuwia, które sprawdza się doskonale. I wiecie co? Trener wybrał mnie do drużyny. Powiedział, że gram coraz lepiej i jest ze mnie zadowolony.