Brakuje mi tylko materaca piankowego

 

Posiadam już własne mieszkanie i bardzo się zdziwiłem jak dowiedziałem się, że dziadkowie zapisali mi swoje w spadku. Ucieszyłem się z tego i od razu wpadłem na pomysł, że będę je wynajmował i zarabiał na tym. Musiałem najpierw jednak przeprowadzić generalny remont.

Odwiedziłem sklep z tanimi materacami piankowymi

tani materac piankowyMieszkanie jest bardzo ładne mimo iż to kawalerka. Przebudowałem je nieco i z jednego dużego salonu zrobiłem dwa pokoje z czego mniejszy służy jako sypialnia. Udało mi się zakupić tanie meble w internecie, ale potrzebowałem jeszcze materaca do łóżka. Chcę kupić nowy i tani materac piankowy dla potencjalnych lokatorów. Wiem gdzie znajduje się sklep z tanimi materacami i od razu tam się udałem. Sam go nie przewiozę to poproszę o transport. Warto dołożyć parę groszy i mieć pewność, że materac dotrze w bezpieczny sposób. W sklepie nie było tłoku co mi bardzo odpowiadało. W sumie dlatego pojechałem tam chwilę przed osiemnastą. Wybrałem jeden bardzo dobry i przede wszystkim tani materac piankowy, który miał idealne wymiary na moje łóżko. Na dodatek był odpowiedni na każdą porę roku. Od razu kupię jakieś poduszki i kołdrę, ażeby mieć już cały komplet. Materac dostarczą mi w dniu jutrzejszym i poprosiłem, żeby kierowca pojawił się po szesnastej jak wrócę z pracy. Wcześniej pod adresem nikogo nie będzie. Jak już dostarcza ten tani materac piankowy to będę miał wszystko i mogę umieszczać ogłoszenie, że mam mieszkanie do wynajęcia. Na pewno wiele osób zainteresuje mój lokal.

Lokatorów znalazłem bardzo szybko i jest to młode małżeństwo. Nie mają dzieci i nie planują mieć, dlatego wiem, że to mieszkanie jest dla nich odpowiednie. Z góry też zapłacili kaucję i zamieszkali od razu. Umowę mamy podpisaną na razie na rok czasu.