biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe i doświadczenie zawodowe

Jestem osobą odpowiedzialnie podchodzącą do pracy. W czasie, kiedy moi koledzy ze studiów niczym się jeszcze nie martwili i przez niemal cały czas tematem ich rozmów były imprezy, ja już zdobywałam doświadczenie zawodowe. Nie mówię, że nie nacieszyłam się młodością. Zdążyłam.

Biuro rachunkowe w Bydgoszczy mnie przyjęło

biuro rachunkoweChciałam jednak nie mieć w przyszłości problemu z zatrudnieniem, z którym to problemem niewątpliwie będą się borykać moi znajomi. Tak czułam. Dlatego właśnie od początku biura rachunkowe tak bardzo mnie zainteresowały. Jeśli studiuje się finanse, jest to naturalny kierunek rozwoju. Mogłam od początku stosować zdobywaną na studiach wiedzę w praktyce. Pracowałam w kilku miejscach, ale ciężko było pogodzić studia dzienne z pracą w księgowości. Nie mówię, że przepracowałam całe studia, bo to byłoby kłamstwo, ale od połowy drugiego roku miałam pracę. Co jakiś czas były przerwy, bo coś nie odpowiadało mi albo pracodawcy. Rodzice przez cały czas mnie wspomagali, ale nie miałam ochoty być u nich na garnuszku. Czułam się już dorosła i odpowiedzialna za siebie i moi znajomi czasami denerwowali mnie ze swoim podejściem lekkoduchów. W końcu znalazłam swoje miejsce już na stałe. Było to biuro rachunkowe Bydgoszcz. Początkowo robiłam dla nich różne rzeczy zdalnie, a po studiach przyjęli mnie na stałe już na miejscu.

Bardzo się cieszyłam, bo nie miałam żadnych problemów ze znalezieniem pracy. Moi rodzice byli ze mnie dumni, że się interesowałam tym wcześniej. Nawet gdybym chciała zmienić teraz zatrudnienie, nie miałabym problemu po tylu doświadczeniach.