hurtownia fryzjerska

Bardzo nie modne lata

Nie ma chyba w historii mody okresu tak brzydkiego, w którym górował kicz jak lata osiemdziesiąte. Patrząc teraz na teledyski kręcone w tamtych latach widać ludzi którzy moim zdaniem nie mieli w ogóle gustu. W tamtych latach wszystko było przerysowane, nie naturalne i nic nie pasowało do siebie. Wszystko w tamtym czasie miało przerysowany nienaturalny charakter. Weźmy pod uwagę marynarki lub spodnie.

hurtownia fryzjerskaMarynarki dwa rozmiary za duże z wielki rozszerzonymi ramionami z poduszkami. Taka marynarka dawała człowiekowi kanciasty kształt, a do tego za duże spodnie typu Balladynki czyli na dole zakończone gumką. Człowiek wyglądał porostu śmiesznie. Co więcej wszystkie ubrania w tamtym okresie jeśli miały być modne musiały być za duże. Wszelkie dopasowanie ubrań było bardzo źle widziane przez ówczesne trendy.
Białe skarpetki noszone do ciemnych spodni i butów były normą. W tedy to był trend, a teraz ludzie dziwnie by się patrzyli na taki strój. Tym bardziej że u nas teraz jest taka moda że nosi się buty bez skarpetek lub skarpetki w kolorze spodni. Kolejną charakterystyczną cechą , która bardzo wyróżnia lata osiemdziesiąte to wielka wprost ilość lakieru na włosach. Włosy wręcz stały, były tak sztywne od lakieru oraz od tapiru. Hurtownia fryzjerska jakby w tamtych czasach istniała, to miałaby bardzo duży popyt na lakiery oraz na żele do włosów.
Drzwi do tej hurtowni by się nie zamykały, tak ludzie przesadzali z ilością lakieru. Chyba jeden lakier kobiety zużywały przy jednej fryzurze, wtedy na pewno były bardzo modne. Potworne tapiry atakowały zewsząd, a ludzie w kinie nie widzieli co się dzieje na ekranie jeśli mieli pecha usiąść za super modną panią.

Ciekawie to wyglądało ciuchy o wiele większe od nas i fryzury które też nas w jakiś sposób powiększały. Ale na szczęście już ten trend osiemdziesiątych lat minął, a teraz nie ma już kiczu. W XXI wieku kolorystyka się stonowała, ubrania zmalały, naturalność wróciła, a włosy kobiet są rozpuszczone lub delikatnie spięte.