wózek wiklinowy

Akcesoria wiklinowe (kosze, wózki, łóżeczka) – gwarancja wygody i bezpieczeństwa każdej pociechy

wózek wiklinowyWiklina (młode pędy wierzby po odpowiedniej obróbce) jest materiałem, który obecnie zyskuję coraz większą popularność. Wykorzystuje się ją do tworzenia wielu wyrobów, m.in. koszy okolicznościowych, skrzyni, kufrów, mebli ogrodowych oraz akcesoriów dla dzieci (kosze, wózki, foteliki, stoliki).

Spośród szerokiej oferty produktów z wikliny, szczególnie popularne, stają się te, wykonane z myślą o niemowlętach i dzieciach, m.in. kosze dla niemowląt, wózki wiklinowe i łóżeczka.
Kosze dla niemowląt są niezwykle lekkie, wygodne, praktyczne (przechodzą przez wszystkie drzwi, można je postawić w każdym miejscu, często posiadają kółka skrętne z hamulcami), mocne i stabilne. Ponadto cechuje je wyszukane i niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania.
Wózki wiklinowe (podobnie jak inne akcesoria z tego materiału) pozbawione są szkodliwych związków chemicznych, dzięki zastosowanej w nich, ręcznie plecionej, wiklinie oraz pozwalają na przepływ świeżego powierza. Ich oryginalny wygląd przyciąga wzrok każdego przechodnia. Zapewniają one dziecku wygodę (pełną swobodę ruchów) i bezpieczeństwo, są bowiem niezwykle mocne, stabilne i wytrzymałe. Ponadto wózki tego typu wyposażone są w inne dodatkowe elementy, m.in. regulowaną wysokość rączki i duże koła, przedmioty ocieplające gondolę, torbę podręczną i kosz na zakupy oraz mechanizm ułatwiający szybkie i łatwe składanie.
Łóżeczka drewniano-wiklinowe to także doskonała alternatywa dla każdego malucha. Posiadają one dekoracyjne elementy, wykonane z zabarwionej na biało wikliny, co dodaje im niezwykłego uroku. Ponadto są wyposażone w szereg elementów, zapewniających komfort i wygodę użytkowania (wyjmowane szczeble, regulacja wysokości stelaża, możliwość zdjęcia bocznych ścian ze szczeblami).

Marzysz o komforcie, wygodzie i bezpieczeństwie Twoich pociech, spraw im odpowiednie akcesoria (najlepiej te wykonane z wikliny – ekologicznego surowca). Wiklinowy kosz i wózek oraz białe łóżeczko z wiklinową plecionką, zapewnią Tobie i Twojemu dziecku spokojny i zdrowy sen!